Regulamin

Regulamin sklepu

Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem www.quackcrew.com jest Quack Crew Sp. Z O.O z siedzibą w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18 (zwanej dalej Sprzedającym), posiadająca NIP: 5252760813, REGON: 381090870.

Zasady działania sklepu internetowego QUACK CREW

Sprzedająca prowadzi sprzedaż towarów poprzez zorganizowany sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet. W sprzedaży znajdują się towary dostępne w ramach sieci dystrybucyjnej Quack Crew

Zamówienia towarów przyjmowane są przez: e-sklep pod adresem www.quackcrew.com

Sprzedaż prowadzona jest na odległość, drogą elektroniczną, bez jednoczesnej fizycznej obecności stron i na zasadach określonych w Regulaminie.

Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się informacje o właściwościach towaru, jego cenie, materiale, z którego jest wykonany itp.

Klient zamawiając towar dokonuje jego wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy, określając w szczególności rozmiar, kolor, a w razie potrzeby podając także inne specyficzne informacje oraz liczbę sztuk zamawianych towarów.

Sklep Quack Crew zapewnia bezpieczeństwo i całkowitą prywatność. Wszystkie dane osobowe Klienta są wykorzystywane wyłącznie w procesie realizacji zamowienia i nie są udostępniane osobom niepowołanym. Podanie pełnych danych służy zapewnieniu najwyższej efektywności wykonania usługi.

Ceny na stronie podawane w złotych polskich są cenami brutto, zawierają podatek VAT. Do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki, którego wysokość uzależniona jest od wybranej formy dostawy i płatności. Cena podana na stronie w chwili składania zamówienia jest ceną ostateczną, wiążącą Klienta. Po złożeniu zamówienia cena zamówionych towarów nie zmieni się, niezależnie od wprowadzonych przez Sprzedającą zmian cen lub rozpoczętych akcji promocyjnych lub wyprzedażowych;

Po złożeniu zamówienia, kupujący zobowiązany jest zrealizować płatność w ciągu dwóch dni roboczych. W przypadku nieodnotowania płatności, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Sprzedająca zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w sklepie internetowym, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.

Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym są towarami dostępnymi. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez wielu Klientów, może zdarzyć się, że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany o braku możliwości zrealizowania zamówienia. W opisie produktu udostępniana jest Klientom informacja o pełnym zakresie rozmiarów.

Sprzedająca w przypadku niemożności zrealizowania zamówienia ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, bądź anulowania zamówienia, zwrócić Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Dostawy zamówionego towaru realizowane są na terenie Polski jak i poza jej granicami.

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu – w przypadku przesyłki opłacanej przy odbiorze. W przypadku płatności online – po potwierdzeniu wpłynięcia należności na konto Sprzedającego. Jeżeli wybrany towar jest dostępny i nie ma innych przeszkód o których Klient został poinformowany, pod wskazany adres zostanie on wysłany do Klienta w ciągu 2 dni roboczych, od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego.

W przypadku wyboru jako formy płatności, płatności online (przelew lub płatność kartą płatniczą) realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpływie 100% należności za zamówienie na konto sklepu internetowego, od tego też momentu należy liczyć termin, w ciągu którego towar zostanie przekazany kurierowi.

Dostarczaniem zamówień zajmuje się firma kurierska DPD– przewidywany czas dostawy to jeden dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych.

Informacje umieszczone na stronie internetowej sklepu www.quackcrew.com nie stanowią oferty zawarcia umowy w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.

Sprzedający zobowiązuje się do przekazania towaru kurierowi w terminie do 2 dni roboczych, od poprawnego złożenia zamówienia lub, w przypadku braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia, do poinformowania Klienta o braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia w takim terminie. Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem niedziel oraz dni uznanych ustawowo za wolne od pracy.

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności: przesyłka kurierem DPD.

Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny i zwrócić towar w terminie: 14 dni od daty sprzedaży.

Warunkiem uwzględnienia zwrotu jest złożenie przez Klienta, przed upływem w/w terminu oświadczenia na piśmie – można to zrobić na przykład przez wydrukowanie i wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, dostępnego w serwisie sklepu internetowego wraz z dowodem zakupu ( paragon). Odesłanie produktu nastąpić ma na adres: QUACK CREW, Chopina 6, 05-430 Celestynów.

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania jak również zapakowany ma być w oryginalne opakowanie w którym został dostarczony Klientowi

UWAGA: rzeczy zamawiane indywidualnie, pod inne wymiary niż standardowo dostępne w sklepie internetowym nie podlegają zwrotowi

Klient otrzyma zwrot ceny za zwracany towar na konto, z którego dokonana została wcześniej płatność;

Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym Quack Crew może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji jeśli posiada wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) stanowiącą o jej niezgodności z umową. Reklamację można złożyć drogą pocztową. Należy wskazać przyczyny reklamacji oraz informacje niezbędne do zidentyfikowania zamówienia. Do złożenia reklamacji może zostać wykorzystany formularz „Reklamacja” ( dostępny w serwisie internetowym),a następnie odesłać towar wraz z formularzem przesyłką opłaconą przez Klienta na adres: QUACK CREW, Chopina 6, 05-430 Celestynów.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej drogą pocztową, Sprzedający wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany stan magazynowy), zwróci wartość wadliwego towaru. W przypadku uzasadnionej reklamacji, Klient otrzyma także zwrot poniesionych kosztów wysłania.

W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany na koszt Klienta wraz z informacją o niezasadności reklamacji.

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów